NEPRIEKAIŠTINGAS VESTUVINIS FOTOALBUMAS

vestuvinis fotoalbumas

Neabejojame, kad net ir praėjus didžiajai vestuvių dienai, jūsų pakili nuotaika vis dar tvyro ore,  nes ką tik peržiūrėjote gautas nepriekaištingas vestuvių fotografijas! Dabar pats laikas pasigaminti nepamirštamą vestuvinį fotoalbumą! Nuo ko pradėti? Kiek laiko tai užtruks? Duosime keletą  patarimų, kad vestuvinis fotoalbumas ir jo kūrimo etapas būtų paprastesnis.

VESTUVINIS FOTOALBUMAS - PASAKOJANTIS ISTORIJĄ

Juk nenorite, kad jūsų nuotraukos būtų atsitiktinai parinktos – jos turėtų būti išdėstytos tam tikra tvarka. Įsivaizduokite, kad pasakojate istoriją: ruošiatės išvykti iš namų, susitinkate bažnyčioje, stabtelėjate fotosesijai, nuvykstate į šventės vietą, sveikinimai, pirmas šokis, vestuvinio torto ragavimas ir t.t.

ATRINKITE MĖGSTAMIAUSIAS

Galima pagalvoti, kad vestuviniame fotoalbume turi būti tik standartinės nuotraukos, bet jūs tikrai galite daryti taip, kaip norite! Jei labiau norisi tų nuotraukų, kuriose atsispindi juokingos emocijos ar smulkios detalės ir aksesuarai iš šventės – taip ir darykite! Tai jūsų fotoalbumas! O jį vartant turi kilti tik geriausios emocijos!

SUSKIRSTYKITE PAGAL STILIŲ

Taip pat kaip reikalinga tam tikra chronologija, reikėtų atkreipti dėmesį ir į stilių. Nesumeskite į vieną lapą labai skirtingų nuotraukų, iš kurių vienos yra nespalvotos, kitos spalvotos. Pabandykite objektyviai pažiūrėti kaip meno žmogus arba galite paprašyti patarimų.

NUOTRAUKŲ KIEKIS

Dar kartą pagalvokite apie fotoalbumo lapus! Jau turite atrinkę nuotraukas, pasakojančias jūsų istoriją – o kiek jų reikia? Kai kurios vestuvių nuotraukos puikiai atrodys su dešimčia kitų nuotraukų, visgi kuri nors iš jų nuostabiai atrodys viena per visą lapą, atskleidžianti panoraminio vaizdo grožį. Pabandykite mintyse padėlioti įvairių idėjų, kad galėtumėte pamatyti, kas atrodo geriausiai. Paprasta taisyklė – mažiau yra daugiau!

TINKAMAS FORMATAS

Jei turėjote kuklias vestuves, nėra jokios priežasties užsakyti didžiulį vestuvių albumą. Būtina pagalvoti, kur pagamintas vestuvinis fotoalbumas bus laikomas, kad pagal išmatavimus tilptų norimoje vietoje. Tačiau, neabejotinai, didesnis solidumo jausmas užklups rankose laikant didįjį albumą

ŠVARUS DIZAINAS

Tegul nuotraukos kalba pačios už save, o vestuvinis fotoalbumas išlaiko paprastą, švarų vaizdą. Klasikiniai balti puslapiai visada liks nesenstantys.

vestuvinis fotoalbumas

SUŽINOKITE NORIMO FOTOALBUMO KAINĄ

SUVESKITE FORMATĄ, PUSLAPIŲ KIEKĮ, NORIMAS DEKORO DETALES IR SUŽINOKITE, KIEK JUMS TAI KAINUOTŲ

JUMS GALI PATIKTI

Neretai klientams iškyla klausimas, kaip greitai ir nesudėtingai persiųsti nuotraukas ar kitus failus, derinant maketą fotoalbumui. Todėl…

Fotoknygos gamyba dažnai iškelia klausimų, susijusių su nuotraukų kiekiu.  Jei …