UNIKALUS NUOTRAUKŲ ALBUMAS

nuotraukų albumas

ROMANTIŠKAI BOHEMIŠKAS NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Nuotraukų albumas gali būti drąsus ir žaismingas, „bohemiškas“ ir kuklus – viskas priklauso nuo pasirinktos spalvos ir viršelio dizaino. Mėgstantiems kažką nestandartiško, veržlaus ir vasariško – siūlome pasigaminti nuotraukų albumo viršelį iš geltonos garstyčių spalvos.

Pastaruoju metu ši spalva užkariauja pozicijas ne tik namų dekore, rūbų dizaine, tačiau yra iš tiesų puikus ir modernus variantas fotoalbumų gamyboje. Tai ne tokia ryški, kaip įprasta geltona, bet šilta ir maloni akiai spalva, galinti papuošti ne tik namų erdvę, bet ir knygų lentyną.

Šis gelsvos spalvos viršelis puiki tiks jaukioms ir žaismingos vaikučio gimimo, krikšto, pirmų gyvenimo metų, atostogų akimirkoms įamžinti.  Taip pat tai puikus variantas jaunavedžių poroms, kurių vestuvių tematikoje vyravo „BOHO“ stilius ar geltonos dekoro detalės.

Vaikiškiems nuotraukų albumų viršeliams siūlome keletą skirtingų dizaino tematikų, kurias galima personalizuoti norimu užrašu ar inicialais. Pasirinkite norimą dizainą ir mėgaukitės jaukiomis akimirkomis iš naujo.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS KURIANTIS DŽIAUGSMĄ

JŪS GAUNATE

KOLEKCIJA: KOLORO
FORMATAS: 20×20 cm;
PUSLAPIŲ KIEKIS: 24 psl.;
NUOTRAUKŲ KIEKIS: iki 60 vnt.
DENGIAMUMAS: matinis;
INTARPAI: balti/ juodi;
PRIEŠLAPIAI: pagal pasirinktą viršelio dizainą;
VIRŠELIO SPALVA: garstyčių geltona;
VIRŠELIO DIZAINAS: pasirinktinai iš esamų dizainų;
PERSONALIZUOTAS UŽRAŠAS: suderinamas individualiai;
NUOTRAUKŲ MAKETAS: nemokamas;
GAMYBOS LAIKAS: iki 7 d. d.
PRISTATYMAS: papildomai paštomatu 2,49€.

nuotraukų albumas

Siūlome tris žaismingus ir jaukius viršelio dizaino variantus KOLORO kolekcijos garstyčių geltonos spalvos albumams. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį paveikslėlį ir mėgaukitės gražiu albumo viršeliu. Tik šiems albumams sukurti jiems specialūs ir derantys tarpusavyje priešlapiai.

FOTOALBUMŲ VIRŠELIŲ

VAIKIŠKI DIZAINAI

Siūlome tris žaismingus ir jaukius viršelio dizaino variantus KOLORO kolekcijos garstyčių geltonos spalvos vaikiškiems albumams. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį paveikslėlį ir mėgaukitės gražiu albumo viršeliu. Tik šiems albumams sukurti jiems specialūs ir derantys tarpusavyje priešlapiai. 

Klientams yra galimybė suderinti visiškai individualų viršelio dizainą už papildomą kainą.


NR. 1 „PLUNKSNELĖ“

NR. 2 „DEBESŲ TAKAIS“

NR. 3 „ŽIRNI PUPO KELIONĖ“

NORISI PAMATYTI DAUGIAU NUOTRAUKŲ ALBUMŲ KOLEKCIJŲ?

JUMS GALI PATIKTI

Neretai klientams iškyla klausimas, kaip greitai ir nesudėtingai persiųsti nuotraukas ar kitus failus, derinant maketą fotoalbumui. Todėl…

Fotoknygos gamyba dažnai iškelia klausimų, susijusių su nuotraukų kiekiu.  Jei …