KELIONIŲ AKIMIRKOS FOTOALBUMUOSE

KELIONIŲ FOTOALBUMAS. Nesvarbu kur, svarbiausia – kaip.

      Kelionės – nuostabus būdas tyrinėti, atrasti, susipažinti, jausti, patirti, matyti ir parsivežti pasaulį namo. Kam gi nebuvo akimirkų, kai svetur iškeliavus, norisi į dešinę ir kairę sukinėti fotoaparatą ir gerti į save tuos nepamirštamus vaizdus. Atrodo, neišsemiami klodai ir juos būtinai norisi visus įamžinti, nes, galbūt, taip iš arti to nepamatysi ir nepajausi.

Nuotraukos autorius: Rita Miškinienė.

      Šiuo klausimu puikiai gelbės kelionių fotoalbumas. Jame įamžinti vaizdai, nuotykiai ir istorijos gali būti puikiai prienami net ir po daugelio metų. Esant galimybėms, gali būti kuriamos ištisos fotoalbumų kolekcijos, kuriose atsispindėtų pačios įsimintiniausios jūsų  kelionės akimirkos.

kelionių albumas

      Ir nesvarbu, ar tai būtų egzotinė kelionė po Indijos platybes, ar žvarbi viešnagė Šveicarijos kalnuose, ar įdomi kelionė čia pat Lietuvoje – šiuos prisiminimus  vėl išgyventi vartant kelionių albumą yra neapsakomas džiaugsmas ir malonumas. Ir ne tik todėl, kad smagu sugrįžti mintimis į tas pačias vietas, išgirsti tuos skambesius, prisiminti sutiktus žmones,  pajausti tos ypatingos vietos žavesį prisiminimuose. Tai daug paprasčiau, nei klaidžioti po begalines kompiuteryje pasiklydusių failų platybes.

IMG_0007
IMG_0011

      Gaudydami kadrus kelionės metu būkite drąsūs ir kūrybiški. Kartais, net ir atrodant, kad vienoks ar kitoks vaizdas turi mažiau reikšmės, nereiškia, kad ateityje jis bus mažiau svarbus ar gal net turės didesnę vertę. Būkite atviri viskam – ir vaizdams, ir garsams, ir kultūrai ir istorijai – ten, kur esate. Tada albumo lapus užpildysite nepamatuojamo savitumo esančiais vaizdais. Be abejo, nepamirškite emocijų, sklindančių iš jūsų patirtų nuotykių ar išbandytų naujų veiklų. 

      Juk kaip smagu pasikvietus draugų pasidalinti kelionės akimirkomis prie kavos puodelio. Tiesiai iš rankų į prisiminimus – nutrūktgalviškus ir linksmus ar ilgesingus ir jautrius. Beje, tai vienas iš būdų, kaip lengvai ir greitai užimti netikėtai pasirodžiusius svečius, kol pasiruošite priėmimui. 

      Manančius, kad tokio kelionių fotoalbumo (ar netgi galima pavadinti knygos) užsakymo procesas bus labai sudėtingas, turime nuvilti – tai daug paprasčiau nei atrodo. Susisiekime ir paverskime jūsų kelionių akimirkas į nuostabių prisiminimų albumus.